Stołówka szkolna

Obiady w roku szkolnym 2020/2021

Obiady finansowe przez MOPS:

W związku z przejściem uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej na system nauki zdalnej, informujemy, że od 09.11.2020 nadal istnieje możliwość odbierania obiadów w Szkole Podstawowej nr 37. Odbieranie możliwe w godzinach 12.00-14.30 w jednorazowych opakowaniach, wejście hol główny szkoły. W razie  pytań proszę o kontakt: Karjo-catering, tel. 539 979 979.

 

Obiady płatne:

W związku z przejściem uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej na system nauki zdalnej, informujemy, że od 09.11.2020 nadal istnieje możliwość odbierania obiadów w Szkole Podstawowej nr 37. Odbiór możliwy w godzinach ……-…… w jednorazowych opakowaniach, wejście …………. Zamówienia prosimy składać poprzez aplikację, w której znajduje się również jadłospis. W razie  pytań proszę o kontakt: Karjo-catering, tel. 539 979 979.

 

DEKLARACJA NA OBIADY

Prosimy aby wysłać do nas krótką informację do dnia 31.08.2020r. o chęci zgłoszenia dziecka na obiady na adres: dietetyk@karjo-catering.pl o treści np.: Szkoła Podstawowa nr 37 w Krakowie, klasa 1 a, Nowak Ola, obiady od 07.09.2020 do ……… . Deklaracja nie jest równoznaczna z zamówieniem posiłków, potrzebujemy takiej informacji aby razem ze szkołą zaplanować wydawanie posiłków uczniom w obecnej sytuacji.

ZAMAWIANIE OBIADÓW

Aby zamówić i zapłacić za posiłki należy się zarejestrować lub zalogować do aplikacji „zamów posiłek”. Link do rejestracji znajduje się poniżej. Posiłki można zamówić do godz. 09.00.

ODWOŁYWANIE OBIADÓW

Można odwołać posiłki najpóźniej w dniu wydania posiłku do godz. 09.00 poprzez aplikację „zmów posiłek”. Obiady będą wydawane od 2 września lub w zależności od zgłoszeń. Posiłki gotowane i wydawane są w stołówce szkolnej.

Cena obiadu dla klas I-III:

  • obiad cały (zupa + II danie) 9,00 zł
  • obiad kupowany oddzielnie: drugie danie 8,00 zł / zupa 2,50 zł

Cena obiadu dla klas IV-VIII:

  • obiad cały (zupa + II danie) 10,00 zł
  • obiad kupowany oddzielnie: drugie danie 8,50 zł / zupa 3,00 zł

W stołówce będzie zainstalowany płyn dezynfekujący, osoby wydające będą miały przyłbice oraz na bieżąco stoliki będą dezynfekowane.

Joanna Szeremeta


 

Jadłospis – MAJ 2021

 


 

Obiady w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni Państwo,

Od 01.09.2019 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link: https://bit.ly/2Zl8kSG lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie. W pierwszych dniach, aby dać Państwu czas na oswojenie się z nową aplikacją przyznajemy debet na 7 dni od daty rejestracji w wysokości 30 zł, a więc możliwość zamawiania bez płacenia do tej kwoty. Debet ten należy spłacić w ciągu 7 dni.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne). Aplikacja na iPhone’y będzie dostępna już wkrótce o czym poinformujemy. Jak to zrobić:

  • w telefonie należy wejść w „Sklep Play” (Google Play),
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką (widelec i nóż),
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”,
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu.

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji zawsze do godziny 09.00 rano w dniu wydawania posiłków. Informację na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy
zamowposilek.pl