Kalendarz

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO

01.09.2020 r.– rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

23-31.12.2020 r. – zimowa przerwa świąteczna

15-28.02.2021 r. – ferie zimowe

01-06.04.2021 r. – wiosenna przerwa świąteczna

25.06.2021 r. – zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

DNI WOLNE USTAWOWO

01.11.2020 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych

11.11.2020 r. – Święto Niepodległości

01.01.2021 r. – Nowy Rok

06.01.2021 r. – Święto Trzech Króli

01.05.2021 r. – Święto Pracy

03.06.2021 r. – Boże Ciało

 

DODATKOWE DNI WOLNE

02.11.2020 r.

04.01.2021 r.

05.01.2021 r.

25-27.05.2021 r. – Egzamin ósmoklasisty

04.06.2021 r. – piątek po Bożym Ciele

24.06.2021 r. – podsumowanie roku szkolnego


Kalendarium SP nr 37 w Krakowie – wrzesień-październik 2020 r.

udział w projektach oraz konkursach szkolnych i pozaszkolnych

Miesiąc

Osiągnięcie, udział w projekcie

Osoby odpowiedzialne

Wrzesień Europejski tydzień sportu – Popieramy Każdy Ruch – „W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch” – siatkówka Wychowawcy, nauczyciele W-F, Kierownik P. Łyko
Krakusek Salomea Ptaszkiewicz, wychowawcy klas I-VIII
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania dla uczniów klas I-IV uczęszczających do świetlicy szkolnej    M. Tasior, E. Słaby, G. Pastorczyk
Projekt „Czy złość jest zła” w ramach projektu „powiedz NIE Przemocy”   J. Koper, E. Słaby, wychowawcy 
Ogólnopolski Program edukacji stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” dla uczniów klas drugich J. Koper, K. Góralczyk
Sprzątanie świata A. Machajda, D. Misiaszek 
Wybory do Uczniowskiego Samorządu Szkolnego – Debata M. Maj, J. Bańbura
Konkurs plastyczny – zakładka do książki M. Tasior, R. Kamoda
Konkurs matematyczny dla klas II i III J. Koper, K. Góralczyk
 Październik Wystawa z okazji Święta Edukacji Narodowej – najpopularniejsze książka  dzieciństwa nauczycieli naszej szkoły.   M. Tasior
Wystawa szkolna z okazji Światowego Dnia Zwierząt Wszyscy nauczyciele, E. Słaby, W. Urynowicz, D. Urynowicz, D. Misiaszek 
Szkolny Konkurs Literacki (dla kl. V-VIII) „Czym dla mnie jest Ojczyzna?” I. Kaleta, B. Świerzewska, B. Janik
Świetlicowy dzień mandali J. Bańbura, M. Maj
Szkolny Dzień Języków Obcych K. Wodecka-Koterwa, A. Zabdyr-Wykurz, J. Wołek, J. Perlik
Miesiąc Dobroci dla Zwierząt B. Cichoń 
Dzień w dresie J. Bańbura, M. Maj, G. Pastorczyk
Dzień Nauczyciela J. Bańbura, M. Maj + samorząd szkolmy 
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – klasy II-VIII  B. Cichoń, M. Scherautz, nauczyciele matematyki i EW 
Konkurs matematyczny dla klas II K. Góralczyk, J. Koper 
Konkurs plastyczny dla przedszkoli – Moje ulubione zwierzątko E. Słaby, G. Pastorczyk
Konkurs wiedzy p/poż dla klas IV E. Słaby
Udział w VIII edycji Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”, przeprowadzenie etapu szkolnego, poprawa prac, etc.  Nauczyciele poloniści
„Maraton Ortograficzny” sesja jesienna  Nauczyciele poloniści
100. Rocznica Bitwy Warszawskiej B. Janik
Międzyprzedszkolny Konkurs plastyczny „Słodkie kociaki i inne zwierzaki” B. Cichoń, M. Miechowicz 
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE: 

Przygotowanie uczniów i organizacja: szkolnych etapów konkursów kuratoryjnych i tematycznych, Kangur Matematyczny

J. Stankowska, D. Urynowicz, M. Scherautz

 

INNOWACJE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Innowacje matematyczne: 6b, 1a, 1b, 2a, 3a, 3b

Innowacje czytelnicze:  3a, 3b

Innowacje z języka angielskiego: 5b

Innowacja wolontariatu: klasy 4-8

Dodatkowe zajęcia z „Kodowania i Programowania dla klas 1-3” – w ilości jednej  godziny na klasę