Sukcesy uczniów

SUKCESY

PRZEDMIOTOWE

Rok szkolny 2023/2024

  • Maksymilian Koryczan – Laureat Kuratoryjnego Konkursu Tematycznego „Akcja Burza. Armia Krajowa w walce przeciwko dwóm totalitaryzmom”

Rok szkolny 2022/2023

  • Maksymilian Koryczan – Finalista etapu ponadwojewódzkiego Ogólnopolskiego XXVIII Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”
  • Gabriela Majkowska – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” kategoria praca plastyczna  upamiętniająca postać gen. broni Tadeusza Rozwadowskiego
  • Dominik Pernach – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” kategoria praca modelarska upamiętniająca postać gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego
  • Julia Miedzińska – List Gratulacyjny w XVII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy „W kręgu mitów i kultury antycznej”
  • Maksymilian Koryczan – Laureat Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krakowie „Krakusowym Tropem”
  • Kamil Szynkowski – Wyróżnienie II stopnia w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krakowie „Krakusowym Tropem”
  • Maja Bąk kl.3b – III miejsce w Międzyszkolnym konkursie językowym – Projekt znaczka pocztowego z okazji koronacji króla Karola III – kategoria klas III
  • Helena Drabik kl.1a – wyróżnienie (III miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „ Świetlik” 2023, I miejsce w Międzyszkolnym konkursie językowym – Projekt znaczka pocztowego z okazji koronacji króla Karola III – kategoria klas I
  • Ignacy Drabik kl.3b – wyróżnienie (III miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „ Świetlik”2023
  • Krzysztof Kargul kl.2b – wyróżnienie (III miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „ Świetlik” 2023, I miejsce w Międzyszkolnym konkursie językowym – Projekt znaczka pocztowego z okazji koronacji króla Karola III – kategoria klas II
  • Julia Koryczan kl.2b – II miejsce w Międzyszkolnym konkursie językowym – Projekt znaczka pocztowego z okazji koronacji króla Karola III – kategoria klas II
  • Zuzanna Kowalczyk kl.2b– Nagroda główna (I miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „ Świetlik” 2023
  • Liliana Kunas kl.2a – wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie językowym – Projekt znaczka pocztowego z okazji koronacji króla Karola III – kategoria klas II
  • Antoni Maziarka kl.2b – wyróżnienie (III miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „ Świetlik” 2023
  • Tymon Przeciszowski kl.3a – wyróżnienie (III miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „ Świetlik” 2023
  • Artur Rybka kl.3b – Nagroda (II miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2023, wyróżnienie II stopnia w Międzyszkolnym konkursie wiedzy o zasięgu regionalnym „Odkryj Wawel” – Z królami przez polską historię”
  • Małgorzata Rydzewska kl.3b – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie językowym – Projekt znaczka pocztowego z okazji koronacji króla Karola III – kategoria klas III
  • Franciszek Skwarka kl.1a – III miejsce w Międzyszkolnym konkursie językowym – Projekt znaczka pocztowego z okazji koronacji króla Karola III – kategoria klas I
  • Patryk Wiśniewski kl.3b – wyróżnienie I stopnia w Międzyszkolnym konkursie wiedzy o zasięgu regionalnym „Odkryj Wawel” – Z królami przez polską historię

Rok szkolny 2021/2022

  • Emilia Jarosz – Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych
  • Kamil Szynkowski – Wyróżnienie w XVI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy W kręgu Mitów i Kultury Antycznej
  • Maksymilian Koryczan – List Gratulacyjny w XVI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy W kręgu Mitów i Kultury Antycznej

Rok szkolny 2020/2021

  • Santiago Pawłowski – II miejsce w międzyszkolnym konkursie na SLEEVFACE ze swoją ulubioną książką w ramach II edycji projektu „Powiedz NIE Przemocy” organizowanego przez Komisariat Policji Nr VIII oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9 w Krakowie

Rok szkolny 2019/2020

  • Adam Nartowski – Finalista Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego, Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego dla Szkół Podstawowych, Laureat II miejsca XX Wojewódzki Konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki dla szkół ponadpodstawowych organizowany przez Młodzieżowe Seminarium Astronomiczno oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
  • Natalia Suder – Laureatka etapu wojewódzkiego XXV Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”
  • Mateusz Cieśla – Laureat etapu wojewódzkiego XXV Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”
  • Karolina Mleczko – Laureatka III miejsca XX Wojewódzki Konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki dla szkół ponadpodstawowych organizowany przez Młodzieżowe Seminarium Astronomiczno oraz Uniwersytet Pedagogiczny
    w Krakowie
  • Diana Andrasz – I miejsce w ogólnopolskim konkursie stypendialnym dla uzdolnionych uczniów romskich przeprowadzonym w 2019 roku w ramach Programu integracji społeczności romskiej w Polsce
  • Martyna Gas, Maksymilian Scherautz (klasa II a) – bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – 2 uczniów uzyskało bardzo dobry wynik

 

ARTYSTYCZNE

Rok szkolny 2022/2023

  • Małgorzata Rydzewska kl.3b – Nagroda Samorządu SP nr 39 w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Okładka mojej ulubionej książki”
  • Bartłomiej Tarka kl.1b – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Okładka mojej ulubionej książki”

Rok szkolny 2021/2022

  • Zuzanna Kowalczyk (klasa I b) – I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „STOP Przemocy” zorganizowanym przez Zespół  Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie wspólnie z Radą Dzielnicy
  • Oliwia Wrona (klasa II a) wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym „STOP przemocy”

 

SPORTOWE

Rok szkolny 2022/2023

  • Patryk Wiśniewski kl.3b – VI miejsce (uhonorowane medalem) w Zawodach pływackich klas III o Mistrzostwo Pływalni

Rok szkolny 2021/2022

  • III miejsce na IV Międzyszkolnym Turnieju Rugby Tag – Zajrzyj do Huty
  • III miejsce Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży – rugby w kategorii młodzik Kraków – Nowa Huta
  • I miejsce II Turniej Niepodległości – rugby w kategorii młodzik i mini żak Kraków – Nowa Huta
  • I miejsce Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży Rugby w Krakowie w kategorii żak organizowany przez NHRK Kraków (5 a: Małgorzata Cieśla, Oskar Adamski 5 b: Jan Paos, Ksawery Rybka, Franciszek Twaróg, Marcel Jaros)
  • II miejsce Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży Rugby w Krakowie w kategorii żak organizowany przez NHRK Kraków (3 a Antoni Hanzel, 4 a: Maksymilian Scherautz, Bruno Maj)
  • II miejsce „Ślonski Turniyj Bajtli”, Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży Rugby – Ruda Śląska kategorii żak (5 a: Małgorzata Cieśla, Oskar Adamski, 5 b: Jan Paos, Ksawery Rybka, Franciszek Twaróg, Marcel Jaros)
  • III miejsce „Ślonski Turniyj Bajtli”, Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży Rugby – Ruda Śląska kategorii mini żak (3 a Antoni Hanzel, 4 a: Maksymilian Scherautz, Bruno Maj)
  • II miejsce Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży Rugby w Częstochowie w kategorii żak (5 a: Małgorzata Cieśla, Oskar Adamski, 5 b: Jan Paos, Ksawery Rybka, Franciszek Twaróg, Marcel Jaros)
  • III miejsce Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży Rugby w Częstochowie w kategorii mini żak (3 a: Antoni Hanzel, 4 a: Maksymilian Scherautz, Bruno Maj)
  • I miejsce XIII Turniej Krakowskiego Obwarzanka Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży Krakowie w kategorii żak organizowany przez KS Juvenia (5 a: Małgorzata Cieśla, Oskar Adamski, 5 b: Jan Paos, Ksawery Rybka, Franciszek Twaróg, Marcel Jaros)
  • II miejsce XIII Turniej Krakowskiego Obwarzanka, Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży Krakowie kategorii mini żak organizowany przez KS Juvenia (3 a: Antoni Hanzel, 4 a: Maksymilian Scherautz, Bruno Maj)

Rok szkolny 2020/2021

  • II miejsce w kategorii dziewcząt III Międzyszkolny Turniej Rugby Tag – Zajrzyj do Huty
  • III miejsce na Finałowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w rugby za sezon 2019/20 w Jarocinie – Tomasz Hojda, Filip Nalepka, Gracjan Lisikiewicz, Mateusz Scherautz, Kacper Zapała
  • I miejsce na Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży Rugby w kategorii młodzika w Jarocinie – Gracjan Lisikiewicz (kapitan), Tomasz Hojda
  • II miejsce na Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży Rugby w kategorii młodzika w Krakowie – Gracjan Lisikiewicz (kapitan), Tomasz Hojda
  • 19.02.2020 – Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Młodzieży Szkolne w Koszykówce Chłopców – 4 Miejsce w Krakowie
  • 10.12.2019 – Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Dzieci w Koszykówce Chłopców – I miejsce Mistrzostwo Krakowa, awans do etapu Wojewódzkiego
  • 17.09.2019 – VI turniej o Puchar Rektora AGH – organizacja, udział oraz zajęcie II miejsca w roczniku 2006

Rok szkolny 2019/2020

  • II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Rugby TAG – Zajrzyj do Huty w kategorii klas V
  • I miejsce w Eliminacyjnym Turnieju Szkolnej Ligi Rugby Tag w Zarzeczu (gmina Łącko) – kategoria klas IV
  • II miejsce w młodziku na Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży Rugby w Warszawie
  • II miejsce w młodziku na Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży Rugby w Nowej Hucie
  • I i II miejsce na Turnieju Towarzyskim Rugby 7 U14-U16 w Bełchatowie
  • III miejsce w Eliminacyjnym Turnieju Szkolnej Ligi Rugby Tag w Nowej Hucie – kategoria klas IV oraz IV w kategorii klas V
  • Czerwiec 2019 – Międzynarodowy Turnieju Mini Koszykówki o Puchar Dyrektora SP 100 – zajęcie I miejsca w roczniku 2007
  • Styczeń 2019 – Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Dzieci w Koszykówce Chłopców: Zajęcie III miejsca w Krakowie

 

INNE

Rok szkolny 2022/2023

  • Antoni Szczudło wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Stroik pachnący świętami” organizator Hospicjum św. Łazarza

Rok szkolny 2019/2020

  • Aron Nowak wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Żonkilowy Aniołek dla chorego organizator Hospicjum św. Łazarza w Krakowie

Rok szkolny 2020/2021

  • Klaudia Chamielec I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Bukiet wiosennych kwiatów dla Hospicjum organizator Hospicjum św. Łazarza w Krakowie
  • Kacper Zapała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Żonkilowy wisiorek, żonkilowy breloczek organizator Hospicjum św. Łazarza
  • Gabriela Grochal, Anna Koczwara, Wiktoria Sarlej, Olivia Szafran dyplomy za zaangażowanie w działanie wolontariatu w 2021 roku przyznane z okazji 3. edycji Młodzieżowych Dni Wolontariatu organizator Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa