Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

4.11.2017 r. Regionalny Turniej Dzieci i młodzieży w Rabie Niżnej. Zajęcie V m-ca w kategorii żak rocznik 2006, I m-ce w kategorii mikrus I-II klasy rocznik 2009-2010, w kategorii mini – żak II m-ce rocznik 2007 i młodszy, trener B. Wikiera

29.10.2017 r. Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w rugby i rugby Tag w Rabie Niżnej. Zajęcie V m-ca w kategorii żak rocznik 2006, I m-ce w kategorii mikrus I-II klasy rocznik 2009-2010, w kategorii mini żak II m-ce rocznik 2007 i młodszy, trener B. Wikiera

22.10.2017 r. X Turniej Obwarzanka w Rugby i Rugby Tag Dzieci i Młodzieży w Krakowie. Zajęcie V m-ca w kategorii żak rocznik 2006, I m-ce w kategorii mikrus I-II klasy rocznik 2009-2010 kategorii mini – żak II m-ce rocznik 2007 i młodszy, trener B. Wikiera

7.10.2017 r. Festyn Sportowy z Rugby organizowany przez Dzielnicę Nr XVII na obiekcie Narodowego Centrum Rugby 7 w Krakowie. Zajęcie I i II m-ca w kategorii żak rocznik 2007 / 2006 / 2005, I m-ce w kategorii mikrus I-II klasy rocznik 2009-2010, trener B. Wikiera

30.09.2017 r. Regionalny turniej Dzieci i Młodzieży w rugby i rugby Tag w Krakowie. Zajęcie III m-ca w kategorii mini żak rocznik 2007 i młodszy, V m-ca w kategorii żak rocznik 2006, I m-ce w kategorii mikrus I-II klasy rocznik 2009-2010, trener B. Wikiera

23.09.2017 r. Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Sosnowcu w rugby i rugby Tag. Zajęcie I m-ca w kategorii mini żak rocznik 2007 i młodszy, II i III m-ca w kategorii żak rocznik 2006, trener B. Wikiera

Jakub Miryński kl. VI b – Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2017/2018, finalista etapu wojewódzkiego, opiekun – o. Maciej Majdak OCist

Jakub Miryński kl. VI B – Laureat etapu wojewódzkiego XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej.” Rok szkolny 2017/2018, opiekun – Bożena Janik

Zuzanna Golenia kl. VII b – Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, opiekun – Joanna Wołek

21.04.2018 – II m-ce w Międzynarodowym Turnieju rugby w kategorii żak w Warszawie rocznik 2006, trener – Barbara Wikiera

29.04.2018 – V m-ce w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w rugby w Łodzi w kategorii żak, mikrus II m-ce mikrus, trener – Barbara Wikiera

05.05.2018 – III m-ce w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w rugby w Nowym Sączu w kat. żak, I m-ce w kategorii mikrus, trener – Barbara Wikiera

12.05.2018 – II m-ce w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w rugby w Krakowie w kategorii żak i I m-ce w kategorii mikrus, trener – Barbara Wikiera

26.05.2018 – I m-ce SP 37 chłopcy rocznik 2007 i młodszy w Międzyszkolnym Turnieju Minikoszykówki Chłopców  w SP 37 (IV klasa), trener – Paweł Łyko

07.06.2018 – Turniej Mini Koszykówki organizowany w ramach akcji „Basketmania”, trener – Paweł Łyko

09.06.2018 – II m-ce w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w rugby w Sosnowcu w kategorii żak, trener – Barbara Wikiera

16-17.06.2018 – V m-ce w Międzynarodowym Turnieju Mini koszykówki chłopców rocznika 2006 i młodszy organizowanego przez SP 100 na KS. Wisła, trener – Barbara  Wikiera

19.06.2018 – I m-ce w Turnieju Międzyszkolnym Mini koszykówki Chłopców rocznika 2006 i młodszy, trener – Barbara Wikiera

Rok szkolny 2016/2017

Adam Nartowski kl. V b – laureat etapu wojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje orężna polskiego”, opiekun – Bernadeta Świerzewska, laureat (I miejsce) ogólnopolskiego konkursu literackiego „Polski Samarytanin – bł. o. Jan Beyzym”, opiekun – Bernadeta Świerzewska, III miejsce w konkursie pięknego czytania tekstów biblijnych „Na początku było Słowo”, opiekun – Bernadeta Świerzewska, III miejsce w  Konkursie Wiedzy o Krakowie „KRAKUS”, opiekun – Bernadeta Świerzewska, IV miejsce w  konkursie wiedzy o samorządzie krakowskim, opiekun – Bernadeta Świerzewska

Zuzanna Golenia kl. VI b – wyróżnienie I stopnia w Konkursie Wiedzy o Krakowie „KRAKUS”, opiekun – Bernadeta Świerzewska, II miejsce w konkursie wiedzy o samorządzie krakowskim, opiekun – Bernadeta Świerzewska

Szymon Kukla kl. VI b  – I miejsce w konkursie wiedzy o samorządzie krakowskim, opiekun – Bernadeta Świerzewska

Franciszek Noworyta kl. IV a – wyróżnienie w konkursie pięknego czytania tekstów biblijnych „Na początku było Słowo”, opiekun – Bernadeta Świerzewska, Małopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pt. „Wokół Mozarta – w świecie opery”, wyróżnienie, opiekun – Renata Kamoda, Międzyfilialny Konkurs Plastyczny na projekt okładki do baśni Henryka Sienkiewicza „Sienkiewicz Baśniami Malowany”, II miejsce, opiekun – Małgorzata Tasior

Izabela Shahnazaryan kl. V b – wyróżnienie w konkursie pięknego czytania tekstów biblijnych „Na początku było Słowo”, opiekun – Bernadeta Świerzewska

Mateusz Cieśla kl. V a – Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2016/2017, uczestnik etapu rejonowego, opiekun – o. Maciej Majdak OCist

Sandra Surowiec kl. VI a – XIV Małopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej pod hasłem „Nasze dziedzictwo – Polska”, laureatka w kategorii soliści oraz nagroda TVP 3 Kraków „za wrażenie artystyczne”, opiekun – Renata Kamoda

28.04.2017 r. IX m-ce w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w rugby Tag w Rabie Niżnej w kategorii mini-żak oraz V m-ce w kategorii żak rocznik 2005/2007, trener B. Wikiera

26.04.2017 r. II m-ce w Małopolskich Mistrzostwach mini – koszykówki dziewcząt klas V – rocznik 2005 i młodszy, w Bochni, trener B. Wikiera

13.04.2017 r. III m-ce w XXVI Międzynarodowym Memoriale Dzieci i Młodzieży im. Feliksa Mikiciuka w Sosnowcu w rugby w kategorii mini żak rocznik 2006 i młodszy, trener B. Wikiera

3.12.2016 r. Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w rugby Tag w Mszanie Dolnej. Zajęcie II m-ca w kategorii IV klas i V klas – kategoria mini żak i żak rocznik 2006 i młodsi  oraz 2005 i młodszy, trener B. Wikiera

15.11.2016 r. Zawody w SP 37 – Mistrzostwa Krakowa w rugby Tag w kategorii III, IV i V klas. Zajęcie I m-ca w kategorii IV, V klas a w kategorii III klas zajęcie II m-ca, trener B. Wikiera

2016 r. II m-ce w Małopolskich zawodach mini – koszykówki dziewcząt klas V – rocznik 2004 i młodszy, trener A. Szot

2016 r. II m-ce w Mistrzostwach Krakowa mini – koszykówki dziewcząt klas VI i młodszych rocznik 2004 i młodszy, trener A. Szot

2016 r. VI m-ce w Mistrzostwach Krakowa mini – koszykówki chłopców klas VI i młodszych, trener A. Szot

2016 r. IX m-ce w zawodach Ogólnopolskich w mini koszykówce we Wieliczce chłopców klas IV rocznika 2005 i młodszy, trener B. Wikiera

2016 r. VI m-ce w turnieju Ogólnopolskim w mini koszykówce chłopców w Krakowie na AGH klas V rocznika 2005 i młodszy, trener B. Wikiera

Rok szkolny 2015/2016

Małgorzata Chowaniec-Drzymuchowska kl. VI b – Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2015/2016, finalistka etapu wojewódzkiego, opiekun – o. Maciej Majdak OCist

Małgorzata Chowaniec-Drzymuchowska kl. VI b – Kuratoryjny Konkurs Historyczny „Wybitni władcy – Piastowie”, uczestniczka etapu rejonowego, opiekun – Iwona Kaleta

Małgorzata Chowaniec-Drzymuchowska kl. VI b – XIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Nowohuccy Mistrzowie Ortografii”, II miejsce, opiekun – Iwona Kaleta

Małgorzata Chowaniec-Drzymuchowska kl. VI b – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakus”, II miejsce, opiekun – Iwona Kaleta

Zuzanna Golenia kl. V a – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakus”, wyróżnienie I stopnia, opiekun – Iwona Kaleta

18.06.2016 r. zawody Ogólnopolskie w Narodowym Centrum Rugby w Krakowie V m-ce w rugby Tag w kategorii mini żak rocznik 2005 i młodszy, trener B. Wikiera

14.05.2016 r. I m-ce w Rudzie Śląskiej – Zawody Regionalne w rugby Tag w kategorii mini żaka rocznik 2005 i młodszy, trener B. Wikiera

2015 r. II m-ce w Turnieju mikołajkowy w mini koszykówce chłopców klas IV i młodszych w SP 100 – rocznik 2005 i młodszy, trener B. Wikiera

2015 r. I m-ce w Turnieju Mikołajkowym mini – koszykówki dziewcząt klas IV rocznika 2005 i młodszy w SP 100 w Krakowie, trener A. Szot

Rok szkolny 2014/2015

Wiktoria Starczyńska kl. VI b – Małopolski Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego, finalistka etapu wojewódzkiego, opiekun – Joanna Wołek; XII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Nowohuccy Mistrzowie Ortografii”, III miejsce, opiekun – Iwona Kaleta

Jędrzej Miryński kl. VI b – Małopolski Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego, finalista etapu wojewódzkiego, opiekun – Joanna Wołek; III Edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krakowie „Krakus”, II miejsce, opiekun – Iwona Kaleta

Zuzanna Golenia kl. IV a – Międzyszkolny Konkurs „Cudowny Świat Baśni”, wyróżnienie, opiekun – Iwona Kalet

Jakub Prokopek kl. III b – Szkolny Konkurs Językowy „My English” w kategorii klas III, I miejsce, opiekunowie – Justyna Perlik, Joanna Wołek

Wojciech Pruś kl. III b – Szkolny Konkurs Językowy „My English” w kategorii klas III, III miejsce, opiekunowie – Justyna Perlik, Joanna Wołek

Maksymilian Gas kl. I a – Szkolny Konkurs Językowy „My English” w kategorii klas I, I miejsce; Szkolny Konkurs Plastyczny „Mój znak drogowy”, wyróżnienie, opiekun – Justyna Perlik

Olivia Szafran kl. I a – Szkolny Konkurs Plastyczny „Mój znak drogowy”, II miejsce, opiekun – Justyna Perlik

Wiktoria Sarlej kl. I a – Szkolny Konkurs Językowy „My English” w kategorii klas I, II miejsce; I Powiatowy Turniej Cheerleaders – Niepołomice, II miejsce; Szkolny Konkurs Wiedzy „ABC bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, I miejsce, opiekun – Justyna Perlik

Adam Stankiewicz kl. I a – Szkolny Konkurs Wiedzy „ABC bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, II miejsce, opiekun – Justyna Perlik

Aleksandra Osiak kl. I a – Szkolny Konkurs Językowy „My English” w kategorii klas I, III miejsce, opiekun – Justyna Perlik

Szkolny Zespół Taneczny Cheerleaders – I Powiatowy Turniej Cheerleaders – Niepołomice, II miejsce, opiekun – Justyna Perlik

Kacper Żyła kl. III b – Międzyszkolne Zawody Pływackie w stylu klasycznym, II miejsce, opiekun – trener pływania

Leon Łukaszewski kl. III b – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie, wyróżnienie; Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich „W Królestwie Ortografii”, I miejsce, opiekun – Bożena Cichoń

Karol Wójcik kl. III b – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pływanie w oczach dziecka”, wyróżnienie; Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich „W Królestwie Ortografii”, III miejsce, opiekun – Bożena Cichoń

Mateusz Cieśla kl. III b – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakusek”, wyróżnienie; Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”, wyróżnienie; Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich „W Królestwie Ortografii”, III miejsce, opiekun – Bożena Cichoń; Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II, II miejsce, opiekunowie – s. Annes Rozum SCCJ, Bożena Cichoń

Mateusz Woźniczka kl. IV b – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „(prze)MOC W RODZINIE”, GRAND PRIX – nagroda główna, opiekun – Renata Kamoda

Patrycja Czernecka kl. V b – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „(prze)MOC W RODZINIE”, wyróżnienie, opiekun – Renata Kamoda

Reprezentacja szkoły (klasa sportowa) – Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w rugby Tag w kategorii klas piątych, IV miejsce, trener – Barbara Wikiera

Reprezentacja szkoły – Mistrzostwa Krakowa w rugby Tag, I miejsce, trener – Barbara Wikiera

Koszykówka: reprezentacja dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce, III miejsce, trener – Barbara Wikiera

Reprezentacja szkoły – Zawody w streetball w Luboczy, I i III miejsce, trener – Barbara Wikiera

Koszykówka: reprezentacja szkoły – Międzyszkolny Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców, I miejsce, trenerzy – Barbara Wikiera, Adam Szot

2014 r. II m-ce w Mistrzostwach Krakowa mini – koszykówki dziewcząt klas VI i młodszych rocznik 2003 i młodszy, trener B. Wikiera

2014 r. III m-ce w Mistrzostwach Krakowa mini – koszykówki dziewcząt klas VI i młodszych rocznik 2003 i młodszy, trener B. Wikiera

2014 r. IV m-ce w Małopolskich Mistrzostwach mini koszykówki dziewcząt klas V – rocznika 2003 i młodszy, trener B. Wikiera

Rok szkolny 2013/2014

Zuzanna Golenia kl. III a – Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakusek”, III miejsce, opiekun – Salomea Ptaszkiewicz

Karolina Mleczko kl. II a – Konkurs Plastyczny „Kartka Pocztowa z Okazji Światowego Dnia Żółwia”, I miejsce, opiekun – Dorota Urynowicz

Martyna Jurkiewicz kl. II a – Konkurs Plastyczny „Kartka Pocztowa z Okazji Światowego Dnia Żółwia”, II miejsce, opiekun – Dorota Urynowicz

Adam Nartowski kl. II a – Konkurs Plastyczny „Kartka Pocztowa z Okazji Światowego Dnia Żółwia”, II miejsce, opiekun – Dorota Urynowicz; Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Przyjaciel”, finalista, opiekun – s. Annes Rozum SCCJ

Maja Sadowska kl. II a – Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Przyjaciel”, finalistka, opiekun – s. Annes Rozum SCCJ

Jakub Miryński kl. II a – Konkurs Plastyczny „Kartka Pocztowa z Okazji Światowego Dnia Żółwia”, II miejsce, opiekun – Dorota Urynowicz; Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Przyjaciel”, finalista, opiekun – s. Annes Rozum SCCJ, Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Mruczący przyjaciel”, finalista, opiekunowie – Marzena Miechowicz, Bożena Cichoń; Małopolski Konkurs Pięknego Czytania, finalista, opiekun – Małgorzata Tasior

Mateusz Cieśla kl. II b – II Międzyszkolny Turniej Mini Koszykówki Dziewcząt i Chłopców, I miejsce, opiekunowie – Barbara Wikiera, Adam Szot

Hubert Flaszczyński kl. II b – Małopolsk Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Przyjaciel”, finalista, opiekunowie – opiekun – s. Annes Rozum SCCJ, Bożena Cichoń

Anna Grzebinoga kl. VI b – XI Krakowski Konkurs Recytatorski, etap rejonowy II miejsce, etap wojewódzki III miejsce, opiekun – Iwona Kaleta; Projekt „Uczeń – obywatel” Konkurs Prezentacji Wyborczych, II miejsce, opiekun – Bernadeta Świerzewska

Jędrzej Miryński kl. V b – Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakus  2014”, III miejsce, opiekun – Iwona Kaleta

Gabriela Golenia kl. VI b – Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakus  2014”, wyróżnienie II stopnia; XI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Nowohuccy Mistrzowie Ortografii”, wyróżnienie, opiekun – Iwona Kaleta; Projekt „Uczeń – obywatel” Konkurs wiedzy o samorządzie krakowskim, III miejsce, opiekun – Bernadeta Świerzewska

Jakub Bembenek kl. VI b – Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Setna rocznica wymarszu Pierwszej Kompanii Kadrowej”, finalista, opiekun – Iwona Kaleta; Projekt „Uczeń – obywatel” Konkurs wiedzy o samorządzie krakowskim, III miejsce, opiekun – Bernadeta Świerzewska

Jędrzej Górka kl. VI b – Międzyszkolny Konkurs Historyczny Znam Kraków „Żołnierze AK – rycerze niezłomni”, wyróżnienie, opiekun – Iwona Kaleta

Wiktoria Wilk kl.  IV a, Małgorzata Drzymuchowska kl. IV b, Jakub Malik kl. V a – Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Setna rocznica wymarszu Pierwszej Kompanii Kadrowej”, finaliści, opiekun – Bernadeta Świerzewska

Natalia Lipka kl. VI a – Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Setna rocznica wymarszu Pierwszej Kompanii Kadrowej”, laureatka, opiekun – Renata Kamoda

Zuzanna Kabat kl. V b – Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Setna rocznica wymarszu Pierwszej Kompanii Kadrowej”, laureatka, opiekun – Iwona Kaleta

Łucja Rapacz kl. VI b – Projekt „Uczeń – obywatel” Konkurs wiedzy o samorządzie krakowskim, II miejsce, opiekun – Bernadeta Świerzewska

Szkolny Zespół Taneczny Cheerleaders – Międzyszkolny Konkurs Zespołów Cheerleaders Klas I-III, III miejsce; Międzyszkolny Konkurs Zespołów Cheerleaders Klas IV-VI, II miejsce, opiekun – Justyna Perlik

Koszykówka: reprezentacja chłopców klas V-VI – VI Mistrzostwa Małopolski w Minikoszykówce Dziewcząt i Chłopców w zawodach organizowanych przez KOZKosz – Kraków, VII miejsce, trener – Barbara Wikiera

Koszykówka: reprezentacja klas VI – MINI BASKET MANIA dziewcząt i chłopców IV klas i młodszych, III miejsce, trener – Barbara Wikiera

Koszykówka: reprezentacja klas IV – Turniej Mikołajkowy w Minikoszykówce dziewcząt w SP nr 100 w Krakowie, I miejsce, trener – Barbara Wikiera

Koszykówka: reprezentacja szkoły – II Międzyszkolny Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców Klas III i Młodszych w SP nr 37, I miejsce, trener – Barbara Wikiera

Koszykówka: reprezentacja szkoły – Turniej Koszykówki Chłopców Basket NH Kraków w Gimnazjum nr 45, IV miejsce, trener – Barbara Wikiera

Koszykówka: reprezentacja szkoły – Turniej Koszykówki Dziewcząt Basket NH Kraków w Gimnazjum nr 45, I i II miejsce, trener – Barbara Wikiera

2013 r. I m-ce w Turnieju mikołajkowym dziewcząt w mini – koszykówce dziewcząt klas IV w SP 100 – rocznik 2003 i młodszy, trener B. Wikiera

2013 r. III m-ce Mini Basket Manii dziewcząt i chłopców w mini koszykówce rocznika 2003, trener B. Wikiera

Rok szkolny 2012/2013

Gabriela Golenia kl. V b – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krakowie ,,Krakus” 2012/2013

Anna Grzebinoga kl. V b – Mistrz VI Małopolskiego Konkursu  Pięknego Czytania, opiekun – Małgorzata Tasior

Małgorzata Chowaniec-Drzymuchowska kl. III b – II miejsce w konkursie „Krakusek”, opiekun – Katarzyna Góralczyk

Wiktoria Wilk kl. III a – I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kaligram – wiosenne kwiaty” w języku angielskim – kategoria klas III, opiekun – Justyna Perlik

Szkolny zespół cheerleaders (grupa młodsza) – I Miejsce, Międzyszkolny Konkurs Zespołów Cheerleaders Klas I-III, opiekun – Justyna Perlik

Aleksandra Mitka kl. IV a – II miejsce w „Jesiennych biegach przełajowych”

Angelika Janik – I miejsce w Mistrzostwach Krakowa w Tenisie Stołowym, opiekun – Janusz Filipowski

Angelika Janik – III miejsce w Mistrzostwach Małopolski w Nowym Targu w Tenisie Stołowym, opiekun – Janusz Filipowski

Rok szkolny 2011/2012

Szkolny zespół cheerleaders (grupa młodsza) – II Miejsce, Międzyszkolny Konkurs Zespołów Cheerleaders Klas I-III, opiekun – Justyna Podolecka

Szkolny zespół cheerleaders  (grupa starsza) – II Miejsce, Otwarte mistrzostwa Nowej Huty w zawodach grup tanecznych „CHEERLEADERS” szkół podstawowych; „Nowohucka Olimpiada Młodzieży”, opiekun – Justyna Podolecka

Rok szkolny 2010/2011

ANNA MAKUŁA – laureatka Kuratoryjnego Konkursu matematyczno-przyrodniczego

GRZEGORZ CZOWICKI – finalista Kuratoryjnego Konkursu matematyczno-przyrodniczego

Szkolny zespół cheerleaders – I Miejsce – Międzyszkolny Konkurs Zespołów Cheerleaders Klas I-III, opiekun – Justyna Podolecka

Szkolny zespół cheerleaders – II Miejsce – Otwarte Mistrzostwa Nowej Huty w zawodach grup tanecznych „CHEERLEADERS” szkół podstawowych, „Nowohucka Olimpiada Młodzieży”, opiekun – Justyna Podolecka

Rok szkolny 2009/2010

I miejsce w VI edycji Konkursu na najpiękniejszą szopkę krakowską – Koło Miłośników Krakowa

Ludwik Ciechański – kl. VI a finalista Kuratoryjnego Konkursu przyrodniczo-matematycznego

Rok szkolny 2008/2009

Hubert Dumin  3 b – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Trofeum Decathlon”

Aleksandra Łaptos 4 b – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Trofeum Decathlon”

II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt organizowanym przez Parafialny Klub Sportowy „Jadwiga”

Angelika Janik – I miejsce w tenisie stołowym w  Mistrzostwach Nowej Huty

Koło Miłośników Krakowa – II miejsce w konkursie na Szopkę Krakowską z elementami architektury Nowej Huty

II miejsce w XI Spotkaniach Grup Kolędniczych „Jasełka” dla grupy wokalno-teatralnej

Wyróżnienie dla Julii Sojan za wspaniałą  grę aktorską w XI Spotkaniach Grup Kolędniczych „Jasełka”

Tytuł Mistrz Czytania w kategorii klas IV-VI w Małopolskim Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania dla Julii Sojan

Weronika Bielec 3 a – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie  Wiedzy Ogólnej OMNIBUSIK

Aleksandra Łaptos  4 b – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O nowej to Hucie jest wierszyk”

Wiktoria Kubik, Paulina Rauczyńska 4 b – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O nowej to Hucie jest wierszyk”

Szymon Bielas  2 b – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O nowej to Hucie jest wierszyk”

Magdalena Marzec, Łukasz Pawłowski, Mateusz Ura – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „O nowej to Hucie jest wierszyk”

Rafał Dróżdż, Patryk Grodecki, Robert Murdza 6 b – II miejsce w Międzyszkolnym Drużynowym Konkursie Matematycznym „Matematyka na wesoło”

Rok szkolny 2007/2008

Tomasz Graczyk 3 a – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Nic się nie zmieniłeś Krakowie prastary”

Paweł Wróbel 6 b – II miejsce w Mistrzostwach Nowej Huty w indywidualnych biegach przełajowych

Agata Janik 1 a – V miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego organizowanego przez radę dzielnicy VI oraz Klub Sportowy Bronowianka

Michał Ptasznik 6 c – II miejsce w Międzyszkolnym konkursie „Pochwal się pięknem swojej dzielnicy” – opis jesiennego krajobrazu Nowej Huty

Julia Sojan 5 a – wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie „Pochwal się pięknem swojej dzielnicy” – opis jesiennego krajobrazu Nowej Huty

Marta Kumorek 5 b – wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie „Pochwal się pięknem swojej dzielnicy” – opis jesiennego krajobrazu Nowej Huty

Aleksandra Łaptos 3 b – II miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Nic się nie zmieniłeś Krakowie prastary”

Gabriela Kleszcz 3 b – zakwalifikowanie się do etapu parafialnego w konkursie plastycznym „Jan Paweł II – obrońca godności człowieka”

Uczestnicy Koła Miłośników Krakowa – miejsce w kategorii szopka dziecięca w konkursie „Szopki krakowskie z elementami Nowej Huty”

Jan Kowalczyk 6 c – zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego konkursu matematyczno-przyrodniczego

Ludwik Ciechański 4 a – zakwalifikowanie się do etapu Wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego; nagroda II stopnia w konkursie Matematycznym „Alfik”

Julia Sojan 5 a – zakwalifikowanie się do dalszego etapu Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania

Tomasz Tataruch 6 b – zakwalifikowanie się do dalszego etapu Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania

Aleksandra Łaptos 3 b – zakwalifikowanie się do dalszego etapu Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania

Klasa 4 a i 4 b – osiągnięcie wyniku powyżej średniej krajowej z matematyki w projekcie Edukacyjnym „Lepsza szkoła”

Drużyna klas szóstych skład: Aleksandra Kluba 6 a, Agnieszka Pawnik 6 a, Weronika Wójtowicz 6 b, Arkadiusz Kryk 6 a, Paweł Starzyk 6 a, Tomasz Tataruch 6 b – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego dla klas szóstych „Gry i zabawy w języku angielskim”