Krakowski Tydzień Zawodowców

Zapraszamy do udziału w dziewiątej już edycji wydarzenia promującego szkolnictwo techniczne i branżowe, jakim jest KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW.

Podobnie jak w ubiegłym roku, wydarzenie będzie odbywało się na terenie czterech rejonów Krakowa w terminach określonych kolejnymi tygodniami. I tak: Krowodrza: 06.03-10.03, Śródmieście: 20.03-24.03, Podgórze: 13.03-17.03, Nowa Huta: 27.03-31.03.

Wydarzeniom tym będą towarzyszyć Otwarte Soboty. Organizowane one będą  we wszystkich samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe, zgodnie z poniższym harmonogramem: Krowodrza 11.03, Śródmieście 25.03, Podgórze 18.03, Nowa Huta 01.04.

Jak co roku, w ramach tego przedsięwzięcia, uczniowie będą mogli wziąć udział w licznych inicjatywach mających pomóc im w wyborze odpowiedniej ścieżki kształcenia zawodowego. W przypadku zainteresowania uczestnictwem w wydarzeniach, które będą odbywać się stacjonarnie oraz online ostateczna decyzja musi być wynikiem porozumienia dyrektorów szkół odwiedzających i goszczących lub indywidualnego ustalenia pomiędzy odwiedzającymi, a dyrekcją szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe. Bardzo gorąco zachęcamy do korzystania z propozycji odwiedzania szkół technicznych i branżowych. Harmonogram >>> KLIKNIJ.