Festiwal Zawodów (10-11 i 14.06.2021)

Serdecznie zapraszamy na ósmą edycję „Festiwalu Zawodów”, który odbędzie się w dniach 10-11 i 14 czerwca br. pod patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

Będą z Nami znani i lubiani goście ze świata nauki, kultury, sportu oraz show-biznesu, m. in. Karol Okrasa, Justyna Kowalczyk, Kamil Stoch, Jan Dąbrowski, Jan Mela, Paulina Marona, Andrzej Bargiel, Małgorzata Rdest i Paweł Orleański!

Program Studia Zawodów poprowadzą Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek oraz Tomasz Wolny. W pierwszym dniu Festiwalu będzie można się zapoznać się z zawodami ze strefy turystyczno-gastronomicznej, elektryczno-informatycznej, społeczno-medycznej, budowlanej i energetycznej i chemicznej. W drugim dniu Festiwalu zapraszamy do odwiedzenia strefy handlowo-usługowej, mechaniczno-transportowej, rolniczo-leśnej oraz mundurowej.

Program Studia Medycznego poprowadzą Agnieszka Dziekan oraz Mateusz Szymkowiak. Kamera zajrzy na medyczne stoiska wystawiennicze przygotowane przez szkoły i uczelnie kształcące w zawodach medycznych i około medycznych z Małopolski.

Festiwal Zawodów dostępny będzie w dniu 10 i 11 czerwca na platformie, linki poniżej:

Studio Medyczne https://festiwalzawodow.wydarzeniaonline.pl/sceny/scena-medyczna/

Studio Zawodów https://festiwalzawodow.wydarzeniaonline.pl/sceny/scena-zawodow/