„Świetlicowa rewolucja”

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice oraz Sympatycy naszej szkoły!

Dzisiaj chcemy Wam opowiedzieć o rewolucyjnych zmianach, które od kilku tygodni dzieją się w naszej świetlicy! Remont tego miejsca już od dawna był naszym marzeniem – marzeniem, które powoli udaje się spełniać…

Dzięki wsparciu Rady Dzielnicy, Rady Rodziców, Sympatyków oraz zasobom finansowym szkoły – wymieniliśmy parkiet, odmalowaliśmy ściany oraz zakupiliśmy nowe meble. Budżet, którym dysponujemy nie pozwoli nam jednak na wymianę stolików, oświetlenia oraz zakup innych, niezbędnych elementów wyposażenia.

Uczniowie nazywają świetlicę „sercem naszej szkoły”… Chcemy aby to „serce” biło dla nich z nową energią i z jeszcze większym blaskiem.

Stąd też nasza prośba o wsparcie finansowe „świetlicowej rewolucji”. Wiemy, że czas, w którym prosimy o pomoc jest niezwykle trudny. Dla nas jednak liczy się niemal każda złotówka.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć remont, prosimy o wpłaty na podany poniżej numer konta. Jesteśmy także otwarci na inne formy pomocy. Niech „sercem naszej szkoły” zabije na nowo!

Dyrekcja, Rada Rodziców oraz Szkolny Samorząd Uczniowski SP37

 

PS

Będziemy wdzięczni za każde udostępnienie tego posta – niech wieści o „świetlicowej rewolucji” obiegną cały świat.

Numer konta do wpłat: 91 8619 0006 0011 0257 8194 0001 (Małopolski Bank Spółdzielczy) z dopiskiem „świetlicowe rewolucje”.