Zgrupowanie sportowe (11-15.01.2021)

W dniach 11-15.01.2021 r. zawodnicy NHRK Kraków brali udział w zgrupowaniu sportowym w Białce Tatrzańskiej.

Uczestnicy akcji kontynuowali zajęcia sportowe przygotowujące do współzawodnictwa sportowego w ramach rozgrywek Polskiego Związku Rugby. Wśród powołanych przez trenera Wojciecha Urynowicza oraz Tomasza Frań nie zabrakło zdolnych rugbistów z naszej szkoły.

Jednostki treningowe obejmowały zarówno zajęcia na hali, jak i również na siłowni oraz wielofunkcyjnej salce. Po tak wytężonej akcji liczymy na kolejne medale NHRK Kraków oraz mamy nadzieję, że do sukcesów klubu przyczynią się nasi uczniowie.

Uczestnicy zgrupowania z naszej szkoły: Małgorzata Cieśla, Bruno Maj, Maksymilian Scherautz, Tomasz Hojda, Mateusz Scherautz, Filip Nalepka, Kacper Zapała.