Certyfikat – Szkoła Sportowych Talentów

W okresie od 13.09.2019 r. do 13.02.2020 r. nasza szkoła brała udział w Ogólnopolskim Konkursie pod nazwą „Szkoła Sportowych Talentów”.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi, jak ważną rolę w szkole pełnią lekcje wychowania fizycznego oraz kształtowanie prozdrowotnego stylu życia wśród uczniów. Warunkiem do otrzymania certyfikatu było wykonanie 10 zadań i uzyskanie co najmniej 80 punktów oraz udział koordynatora pana Wojciecha Urynowicza w szkoleniu.

Sport w naszej szkole to nie tylko klasy koszykarskie, ale młodzież z sukcesami startuje także w zawodach Rugby TAG i rywalizuje w Pucharze Tymbarku PZPN.

Dzięki pracy uczniów oraz zaangażowaniu nauczycieli: pani Doroty Urynowicz, pani Dominiki Misiaszek i pana Wojciecha Urynowicza zdobyliśmy kolejny certyfikat i pełnoprawnie możemy nazywać swoją placówkę – SZKOŁĄ SPORTOWYCH TALENTÓW.