Srebro w Warszawie (5.10.2019)

W ubiegłą sobotę (05.10) młodzik U14 NHRK Kraków wystartował po raz pierwszy w sezonie 2019/2020 w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży.

Młodzież trenera Wojciecha Urynowicza pomimo długiej i wyczerpującej podróży spisała się dosłownie na medal. W pierwszym meczu pokonali gospodarzy AZS AWF Warszawę 29:0 a następnie zwyciężyli wysoko 55:0 z BBRC Łódź. Niestety młodzicy Ekstraligowych Mistrzów Polski Ogniwa Sopot okazali się już zbyt mocni. Przegrana 28:0 była dla naszych lokalnych rubistów cenną lekcją. Oprócz tego na wyjeździe kadeci U16 trenera Wojciecha Urynowicza wygrali walkowerem z drużyną gospodarzy.

W składzie U14 NHRK Kraków grało aż 7 uczniów z naszej szkoły: Kacper Zapała, Jan Margasiński, Mateusz Scherautz, Filip Nalepka, Gracjan Lisikiewicz, Maciej Filipowski, Tomasz Hojda. Natomiast w U16 z naszej szkoły został powołany Mateusz Cieśla.