Budżet Obywatelski Miasta Krakowa

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy na projekt nr 11.

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele i Sympatycy SP 37 w Krakowie!

Prosimy o głosy w głosowaniu na Budżet Obywatelski Miasta Krakowa, dzielnicowy projekt nr 11 Przebieralnia wraz z sanitariatami w SP nr 37 w Krakowie,  XVIII dzielnica Nowa Huta.

Chcemy zapewnić uczniom i osobom korzystającym z zaplecza sportowego szkoły dodatkowe miejsce do przebierania się przed zajęciami ruchowymi. Szkoła ma tylko jedną, małą przebieralnię (bez prysznica, WC), która jest niewystarczająca aby wszystkie dzieci miały możliwość komfortowego przebrania się przed WF-em, zajęciami ruchowymi. Chcemy poprawić warunki dzieciom w szkole, ale z przebieralni wraz z sanitariatami w godzinach popołudniowych skorzystają także osoby ze środowiska lokalnego korzystające z zaplecza sportowego szkoły tj.: siłowni, sali gimnastycznej, boisk wielofunkcyjnych, hali pneumatycznej oraz małej salki do gier i zabaw.

Jak głosować? Głosowanie jest proste. Głosować można online całą dobę przez stronę: www.budzet.krakow.pl/logowanie lub w wyznaczonym punkcie za pomocą kart do głosowania (m. in. wybrane biblioteki, ośrodki kultury, rada dzielnicy; pełna lista na stronie: www.budzet.krakow.pl).

Głosowanie trwa do 7 października. Głosować mogą dorośli i dzieci mieszkający w Krakowie.

Więcej o projekcie nr 11 >>> https://bit.ly/2oq8JBy.

Jak głosować online >>> https://bit.ly/2m86txY.

Wykaz punktów do głosowania stacjonarnego >>> https://bit.ly/2mLo0vW.

Wykaz punktów do głosowania mobilnego >>> https://bit.ly/2ngP71W.

Dziękujemy za głosy!