Międzyszkolny Turniej Koszykówki (27.05.2019)

Dnia 27.05.2019 odbył się Międzyszkolny Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora SP37.

W ramach współpracy z klubem KS Cracovia 1906, zawody odbyły się na Hali Stulecia Cracovii na al. Focha 40. W turnieju brało udział pięć drużyn z różnych szkół, pomijając zwycięzcę turnieju czyli SP27, która wygrała wszystkie spotkania, pozostałe drużyny o miejsce na podium walczyły do ostatnich minut meczu. O wynikach końcowej klasyfikacji decydowały „małe punkty” zdobywane w poszczególnych spotkaniach. Aż trzy drużyny zakończyły rozgrywki z taka samą ilością zwycięstw i punktów. Uczniom naszej szkoły do zajęcia miejsca na podium zabrakło zdobycie tylko jednego punktu więcej! Miejmy nadzieję, że będzie to cenna lekcja dla naszych sportowców. Po raz kolejny pomoc w turnieju zapewniali absolwenci naszej szkoły a obecnie uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Krakowie. Dziękujemy wszystkim przybyłym zawodnikom, trenerom oraz rodzicom za wspaniała sportową rywalizację.

Końcowa klasyfikacja:

  1. SP27 – 8 pkt
  2. SP130 – 4 pkt
  3. SP113 – 4 pkt
  4. SP37 – 4 pkt
  5. SP Zielonki – 1 pkt