Dwa I miejsca na Krakowskim Turnieju Rugby Tag (20.11.2018)

Dnia 20.11.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 52 został rozegrany Krakowski Międzyszkolny Turniej Rugby Tag będący eliminacjami do wojewódzkich zawodów.

Uczniowie naszej szkoły w kategorii klas 4 wraz z Panią dyrektor Barbarą Wikierą zajęli I miejsce i awansowali do etapu wojewódzkiego. Należy zaznaczyć, że w naszej drużynie w kategorii klas czwartych startowała większość uczniów z klasy trzeciej. To nie koniec emocji i sukcesów, bowiem uczniowie startujący w kategorii klas 6 wraz z trenerem nauczycielem Panem Wojciechem Urynowiczem również zdobyli I miejsce. Tym samym Nasza Szkoła awansowała w dwóch kategoriach do zawodów na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy Naszym uczniom sukcesów i trzymamy kciuki 06.12 podczas eliminacji do zawodów ogólnopolskich!