Złoto na RTDiM i cenna lekcja na MMM Rugby 7 (14.10.2018)

Dnia 14.10.18 (niedziela) uczniowie Naszej Szkoły w barwach NHRK Kraków wystartowali w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży oraz Półfinałowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Rugby 7 w Bolesławcu.

Drużyna żaka (rocznik 2007) rozgrywała spotkania w systemie każdy z każdym. Byliśmy najlepszą ekipą wygrywając pewnie wszystkie spotkania. Zawodnicy trenują ciężko pod okiem Pani dyrektor Barbary Wikiery i trenera Wojciecha Urynowicza. Natomiast drużyna młodzika (rocznik 2006 i 2005) nie miała za sobą tak udanego występu. Po porażkach w ciężkiej grupie na jaką trafiliśmy, udało nam się zwyciężyć tylko jeden mecz 25:0. Drużynę młodzika trenera Wojciecha Urynowicz stanowiło, aż 8 zawodników Naszej Szkoły. Należy zwrócić jednak uwagę, że dla rocznika 2006 był to pierwszy start w odmianie olimpijskiej. Mamy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej!