Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

We wtorek, 1 września, spotkamy się podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 oraz przyrzeczenia uczniów klas pierwszych.

Z uwagi na aktualną sytuację oraz dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo ten dzień przebiegał będzie zgodnie z poniższym harmonogramem:

na placu apelowym za szkołą:

  • o godz. 09.00 – uczniowie klas I-III,
  • o godz. 10.00 – uczniowie klas IV-VI,
  • o godz. 11.00 – uczniowie klas VII-VIII.

Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie udadzą się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, gdzie zostaną im przekazane najważniejsze informacje.

Najmłodszym uczniom naszej szkoły może towarzyszyć w tym dniu rodzic lub opiekun, który ma obowiązek przestrzegać zasad związanych z reżimem sanitarnym oraz przebywać jedynie na terenach zielonych wokół szkoły. Wyjątek stanowią tutaj rodzice uczniów klas pierwszych, którzy będą mogli wejść na teren placówki na spotkanie z wychowawcą klasy.

W najbliższy poniedziałek, 31 sierpnia, na stronie internetowej szkoły dostępne będą szczegółowe informacje dotyczące procedur bezpieczeństwa, funkcjonowania świetlicy szkolnej oraz stołówki. Zachęcamy zatem do zapoznawania się z zamieszczanymi komunikatami.